Forum TAKSÓWKARZE Strona Główna
Home - FAQ - Szukaj - Użytkownicy - Grupy - Galerie - Rejestracja - Profil - Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości - Zaloguj
licencja

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TAKSÓWKARZE Strona Główna -> Księga Gości
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marekm39
Gość






PostWysłany: Czw 10:43, 26 Lut 2009    Temat postu: licencja

Witam serdecznie
Chcialbym zapytac czy licencje mozna przepisc z osoby która idze juz na emeryture i nie moze jezdzic na inna osobe tz. mnie. O czywiscie po zdaniu egzaminu na topografie itd.
Powrót do góry
beczka
starter



Dołączył: 28 Lis 2007
Posty: 15
Przeczytał: 0 tematów

Pomógł: 2 razy
Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Czw 23:47, 05 Mar 2009    Temat postu: Re: licencja

marekm39 napisał:
Witam serdecznie
Chcialbym zapytac czy licencje mozna przepisc z osoby która idze juz na emeryture i nie moze jezdzic na inna osobe tz. mnie. O czywiscie po zdaniu egzaminu na topografie itd.


Myślę ze nie mozna


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
jan
Gość






PostWysłany: Pią 15:46, 06 Mar 2009    Temat postu:

wydaje mi się,że można bo mój dziadek kiedyś mi to proponował...nie wiem jak jest teraz...najlepiej zadzwon do urzędu miasta...


pozdrawiam
Powrót do góry
Gość







PostWysłany: Pon 12:07, 15 Cze 2009    Temat postu:

można licencję przepisać na inną osobę ze wskazanie imiennym ale warunkiem otrzymania licencji jest zdany egzamin
Powrót do góry
szczuba
starter



Dołączył: 22 Lip 2009
Posty: 3
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Śro 17:17, 22 Lip 2009    Temat postu:

popieram gościa

Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
aaa4
starter



Dołączył: 19 Mar 2018
Posty: 4
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Śro 10:51, 04 Kwi 2018    Temat postu:

Kaplanka cofnela reke, odwrocila sie do oltarza i podniosla noz ze srebrnym ostrzem.

Stojac plecami do nowicjusza i czlonkow zgromadzenia uniosla go wysoko nad glowe. Wszyscy powtorzyli szeptem:

-On wyrzeka sie Boga.

Kaplanka podeszla do koguta, chwycila go za szyje i wprawnym ruchem odciela mu

glowe. Potem przeciela czarny sznurek i odlozywszy noz trzymala drgajace cialo ptaka nad czaszka, sciskajac je tak, by wyplynela z niego krew. Minute pozniej odwrocila sie i cisnela martwego koguta miedzy zebranych. Wszyscy rzucili sie z krzykiem na podloge, aby go zlapac.

Potem kaplanka podniosla glowe koguta i wrzucila ja do napelnionej krwia czaszki. Lewa reka podciagnela do gory szate, a do prawej wziela czaszke i, rozkraczywszy nogi, oddala do niej mocz.

Nowicjusz stal jak skamienialy, wpatrujac sie w odwrocony krzyz.

Kaplanka podeszla do nowicjusza, trzymajac uroczyscie czaszke w obu dloniach i podala mu ja. Wyciagnal powoli rece, wzial od niej czaszke, przytknal ja do ust i wypil to, co bylo wewnatrz.

Czlonkowie zgromadzenia wyszeptali znowu:

-On wyrzeka sie Boga.

Nowicjusz sciagnal z glowy kaptur, odslaniajac mloda twarz. Mial najwyzej

trzydziesci lat. Jego ciemne dlugie wlosy zaczesane byly z przedzialkiem. Kaplanka wziela od niego czaszke i wylala mu na glowe reszte jej zawartosci. Potem polozyla ja z powrotem na oltarzu i jednym ruchem zrzucila z siebie szate. Byla teraz naga. Miala blade i pulchne cialo. Nowicjusz i pozostali czlonkowie wspolnoty tez sie natychmiast rozebrali. Bylo wsrod nich siedem kobiet i szesciu mezczyzn w wieku od dwudziestu kilku do prawie szescdziesieciu lat. Wszyscy podeszli do suto zastawionego stolu i przez nastepne pol godziny raczyli sie obfitym jedzeniem i dobrym winem. Potem rozpoczela sie orgia, ktora trwala az do switu.

* * *

O wschodzie slonca ze stojacego na odludziu domu wylonili sie dwaj mezczyzni i spogladali teraz w doline na oddalone o piec kilometrow niewielkie miasteczko. Widzieli wieze kosciola i slyszeli dzwony, wzywajace wiernych na msze.Obaj mieli po piecdziesiat kilka lat. Byli ubrani w dobrze skrojone garnitury. Jeden z nich byl niski, szczuply i blady, drugi wysoki, muskularny, czarny na twarzy jak heban i zupelnie lysy.

-Wszystko dobrze poszlo - powiedzial ten pierwszy.

Czarnoskory mezczyzna skinal glowa.

-Bardzo dobrze... Trzeba bylo roku, zeby go przygotowac. Nigdy nie zapomni tej nocy.

-Zgadzam sie - przyznal pierwszy mezczyzna. - Ale w ciagu miesiaca musi wziac udzial w mszy z prawdziwa ofiara.

Drugi z mezczyzn wzruszyl ramionami.

-To nie bedzie latwe. Mielismy potencjalna kandydatke, ale stracilismy ja z powodu tej wpadki w Marsylii.

-Tak - stwierdzil posepnie pierwszy mezczyzna. - Razem z depozytem w wysokosci dwudziestu tysiecy dolarow. Musi ja ktos zastapic.

-W tej chwili mamy tylko dziewczyny z Azji i Afryki.

Niski mezczyzna pokrecil glowa i oznajmil spokojnie, lecz z naciskiem:

-Nie! Musi miec jasna skore i byc dziewica. Zaplacimy, ile bedzie trzeba. Moze

przekonamy Gamela, zeby zrealizowal albanski plan. W koncu ma juz wszystko

przygotowane.

Muskularny mezczyzna podniosl czarna glowe i spojrzal na poludnie.

-Tak. Polece do Tunisu i porozmawiam z nim. O wiele latwiej bedzie znalezc odpowiednia dziewczyne w Albanii, dopoki ten kraj pograzony jest w chaosie. Musze go tez szczegolowo poinformowac o niepokojacych wydarzeniach z ostatnich dni. Od wielu lat nikt sie nami nie interesowal.

-Myslisz, ze to cos powaznego? - zapytal niski mezczyzna. - Czy to moze miec zwiazek z wydarzeniami w Marsylii?

Wysoki czarnoskory mezczyzna pokrecil glowa.

-Nie przypuszczam. Prawdopodobnie chodzilo o porachunki gangow. Ale nie jestem

zachwycony, ze w dwoch roznych miejscach ktos o nas wypytuje... Zreszta niewazne...

Podjalem juz stosowne kroki. - Wskazal na dom, stojacy za ich plecami. - Nasz nowicjusz

odziedziczyl w zeszlym roku pokazny majatek. Z czasem z niego zrezygnuje, ale najpie


Post został pochwalony 0 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum TAKSÓWKARZE Strona Główna -> Księga Gości Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by phpBB
Appalachia Theme © 2002 Droshi's Island